| by Poşetciler | No comments

Promosyon Çanta Firmaları Hakkında

Bez çanta kullanımı giderek yaygınlaşıyor. İşte Çanta olarak sektör liderliği ve 35 yıllık deneyim ile hizmetinizdeyiz. Promosyon çanta firmaları arasında yapacağınız inceleme, sizi büyük ihtimalle https://istecanta.com/iletisim adresine yönlendirecektir.

Herkesin son dönemlerde farkında olduğu gibi, ülkemizde poşetler ve plastik menşeili taşıma çantaları belirli bir ücret karşılığında verilmeye başlandı. Bu durum karşısında halk, ihtiyaçlarını gidermek amacıyla, uzun süre kullanılabilen bez çanta ve benzeri ürünlere yönelmiştir.

Promosyon çanta imalatı da yapan İşte Çanta, uygun fiyat garantisi ve bir birinden farklı ürün seçenekleri ile hizmet sunuyor. Ürünlerimiz sipariş verdiğiniz andan hemen sonra gün içerisinde adresinize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir. Kişiye özel siparişleriniz ve baskılı talepleriniz anında ise, firmamız hızlı bir tempo içerisinde, 5 iş günü içerisinde işlemi tamamlayarak, ürünü teslim etmektedir.

Promosyon çantaları, uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ürünlerimizi inceleyerek, size en uygun olan ürünü seçmektir. Uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınıza uygun en özgün ürünü kısa sürede tasarlamaktayız.

Çanta İmalatçıları İstanbul Hakkında

Tamamı pamuktan üretilen bez çantalar, oldukça sağlam ve kullanışlı ürünlerdir. Ülkemizin ve dünyanın önemli tekstil başkentleri arasında yer alan İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız farklı taleplere en uygun cevabı verebilmektedir. Çanta imalatçıları İstanbul konusunda merak eden kişiler için, İşte Çanta, İstanbul İkitelli’de Mutsan Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir. İletişim numaramız ise, 0212 659 72 70 olup mesai saatlerinde her zaman sizinle ilgilenebiliriz.

Bez çantalar, kişiye özel, sade ve baskılı modelleri ile üretilmektedir. Koldan asılabilen ya da omuz ve boyuna asılabilen özel tasarımlı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca sırt çantası şeklinde üretilmiş olan bez çantaları da sıklıkla bulunabilmektedir.

Bez çantalarını firmanız için düşünüyorsanız, logo ve isim ile dilediğiniz tasarımı bize gönderebilirsiniz. Dilerseniz tasarımı bize de bırakabilirsiniz. Toplu siparişlerde, ürün birim fiyatı oldukça düşmektedir. Böylece firmanızın uygun şekilde ve uzun süreli reklamını da yapmış olacaksınız.

Promosyon Çanta Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız tarafından özgün olarak ve güvenle tasarımı yapılan promosyon çanta fiyatları firmamız tarafından yapılan özel kampanya ve indirimlerle oldukça düşmektedir.

Promosyon bez çantalarımız için fiyat hakkında bilgi edinebilmek oldukça kolaydır. İletişim numaraları ya da e posta adresimiz üzerinden ürün fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Örneğin ham bez çanta modelinde, 35X40 cm ebatların olan çanta, omuzdan uzunluğu 60 cm boyutunda olmaktadır. 1 kutu içerisinde 400 adet çanta bulunmaktadır.

Çanta İmalatı Yapan Firmalar Hangileridir?

Bez çanta üretimini, özel taleplere uygun bir şekilde ya da kendi özgün tasarımlarımızla yapıyoruz. Çanta imalatı yapan firmalar arasında oldukça fazla bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan İşte Çanta İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul merkezli firmamız Türkiye’nin dört bir tarafında talep anında hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgi edinmek ve modellerimizi incelemek için, lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın