| by Poşetciler | No comments

Ham Bez Çanta

Kurumsal firmanıza uygun renklerde ve tasarımlarda üretilen ham bez çanta, naylon poşetlerin kullanımının azalmasıyla yaygınlaşmıştır. İşletmenizin büyümesini de beraberinde getirecek bu sevimli ürünler, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacaktır. Kısa sürede üretilmesi ve basıma geçilebilmesi acil pazarlama ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır. Promosyon, tanıtım ve reklam giderlerinizi yarı yarıya düşüren ham bez çanta, etkisini kısa sürede gösterecektir. Bunun yanında sosyal sorumluluk projelerinde de sıkça kullanılmaktadır. Doğaya sağladığı katkı ve kolay kullanımıyla önümüzdeki yıllarda her eve girecektir.

Tamamen pamuktan ithal edilmesi ise gıda ürünlerini başarıyla korumasını sağlıyor. Ürünün kullanım alanına göre ister logo ister ürün resmi basılabilmektedir. İstenilen mesajı vermekte başarılı olan ham bez çanta, 10 adet ve üzeri siparişleriniz için kısa sürede hazır hale getirilecektir. Dayanıklı malzemeden ve sık dokuma işlemlerinden geçmesiyle uzun ömürlü ve sağlıklı bir çantaya sahip olabilirsiniz. Eşya çantası, koruma çantası, kirli çamaşırlar için ağzı kapalı bir sepet görevi gören ham bez çantalar için bize ulaşabilirsiniz.

Ham Bez Çantanın Avantajları

Türkiye’nin birçok yerine gönderim sağlayan istecanta.com ülkemizin önde gelen firmalarındandır. İstenilen boyutlarda sipariş vererek, daha maliyetli bir seçim yapabilirsiniz. Kuruyemişçiler, kahveciler için gıda ürünlerini saklamakta büyük avantajlar sağlayan ham bez çanta, uzun ömürlü olduğu gibi ürünleri de uzun süre muhafaza edebiliyor. Her baskı formatı için başarıyla uygulanarak hazır edilebilmektedir. Sağlık, eğitim, gıda gibi her sektör dalında amacına uygun olarak büyük ilgi görmektedir.

Renk, desen, iplik, bükümler ve gramaj gibi parametreleri özenle test eden firmamız, sizlere kaliteli hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktadır. Naylon torbaların neden olduğu kanser, orman yangını, çevre kirliliği gibi sorunların önüne geçebilecek ham bez çantalar, tek satın alımda aylarca sorunsuz kullanılabilir. Artık yaz ve kış mevsimlerinde meyveleri naylon torbaya koyarak kimyasala maruz kalmak yerine daha sağlıklı ham bez çantayı tercih edebilirsiniz. Geri dönüşüm imkânı olmasıyla toprağa ve suya karışarak kimyasal zararlar vermez. Bunun yerine kendiliğinden çözünmektedir. Böylelikle daha tasarruflu ve yenilenebilir enerjinin önünü açmış olmaktayız.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Sağladığı avantajların yanında piyasanın altında belirlenen ham bez çanta fiyatları, her işletmenin dikkatini çekmektedir. Zararlı kimyasallar içeren torbalara binlerce lira vererek, tanıtım yapmak yerine göze hoş gelen estetik ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kullanışlı olmasından ziyade uzaktan bakıldığında bile ilgi çeker. Bu sayede müşterilerinizde merak duygusu uyandırarak, satın almaya teşvik eder. Çevreye saygısı olan her bireyin ve işletmenin kullanması gereken ham bez çanta, naylon poşetleri giderek unutturacaktır. Renk ve model çeşitleri zengin olup, vereceğiniz hizmete göre basım yapmaktayız. Basım aşaması özenle yapılarak renk ve slogan vurgusunu dikkat çekmeye çalışmaktayız. Zamanında teslimat ve kalite standartlarının üstünde hizmet veren firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Siz de güler yüzlü hizmetimizden ve uygun fiyatlı ham bez çantalardan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.