| by Poşetciler | No comments

Bez Çanta Satın Al

Firma olarak etkili ve çok kar saplayan bir tanıtım yapmayı düşünüyor iseniz ilk tercihiniz kesinlikle bez çantalar olmaktadır. Bez çantaların dağıtımını yaptığınız zaman insanın ayak bastığı her alanda reklamınızın yapılacağını unutmamalısınız.

Ülke genelinde sizin için bez çanta imalatını yapacak pek çok firma bulunmaktadır. Sizin için en uygun olan seçeneği belirlemek için internet üzerinden firmalara ait olan siteleri ziyaret ederek yaptıkları işlere yönelik fikir elde edebilirsiniz.

Firmamız da pek çok firma gibi bez çanta imalatı gerçekleştirmektedir. Ancak bizi diğerlerinden ayıran pek çok özelliğimiz bulunmaktadır. Geniş renk yelpazemiz ve 60 adetten fazla farklı tasarımımız ile sizin içinde en uygun tasarımı bulmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız İstanbul’da üretimlerini gerçekleştirilmektedir. Toptan bez çanta imalatında sektöre liderlik etmekteyiz. Firmamız %100 doğal olan pamuktan bez çantaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz ilin dışında olan ve bizimle çalışmak isteyen firmalar bize ait internet sitesi üzerinden siparişlerini verebilmektedirler. Bez çanta satın al seçeneği ile birkaç dakika içerisinde ekranınıza gelecek olan onlarca modelimizden beğendiğinizin sipariş işlemlerini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta

Firmamız promosyon bez çanta imalatının tamamını kendisi gerçekleştiren firmalardandır. Ham bez çantaların tasarımı dikimi ve baskılanması vs işlemleri yıllarını bu sektöre vermiş olan uzaman ekip arkadaşlarımızca en doğru şekilde yapılmaktadır.

Firmamızda ham bez çanta fiyatları ortalama 2,95 TL’dir. Ürünlerin üzerine baskı uygulamamızı talep ettiğinizde en az on adet çantaya basım yapmaktayız. 10 adet basım için ortalama fiyat ise 10 lira civarındadır. Bu fiyatlarımız çoklu basımlarda değişim göstermektedir. Yukarıda verdiğimiz fiyat özel basım fiyatımızdır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirisiniz veya firmamızı ziyaret ederek hem ürünleri görüp hem de fiyatlarımızı yerinde öğrenebilirisiniz.

Firmamızdan isterseniz ham bez çantaları satın alabilmektesiniz. Sizin için bu çantaları aynı gün içerisinde hemen kargoya vermekteyiz. Firmamızda 500 ve üzeri siparişleriniz için özel ebat belirlemesi yapabilmektesiniz.

Bez Çanta Nereden Alınır?

Bez çantaları bulunduğunuz ilde faaliyet gösteren firmalardan satın alabilirsiniz. Ancak bu sektörün kalbinin bizimde firmamızın bulunduğu İstanbul’da attığını belirtmek isteriz. Ofisleri gezmek istemezseniz internet siteleri üzerinden sipariş alan firmaları tercih edebilirsiniz. Firmamıza ait internet sitemizi ziyaret ederek farklı modellerimizi ve kalitemizi inceleyebilirsiniz. Müşterilerimiz için farklı tasarımlarımız ve farklı baskı seçeneklerimiz, farklı boyuttaki ürünlerimizi mutlaka görmelisiniz. Sadece birkaç tıklama işleminizin ardından siparişinizi alarak üretim işlemine başlamaktayız. Teslim edilebilecek en kısa zamanda ürünlerinizin telsimizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içerisinde dilerseniz firmamızdan teslim alabileceğiniz gibi dilediğiniz adreslere de kargo ile gönderim yapabilmekteyiz.

Promosyon Bez Çanta İmalatı

Firmamız promosyon bez çanta imalatı konusunda diğer firmalardan farklı bir anlayışa sahiptir. İşimizin her anında başında bulunarak detayları kaçırmadan ve üründen %100 emin olarak üretime başlayıp sonlandırmaktayız. 2002 ü aşkın firma yıllardır promosyon dönemlerinde bizimle çalışmaktadır. Sizde işimizin kalitesini gördüğünüz zaman bizimle çalışmaya devam etmek isteyeceksiniz.